Mooie resultaten AVA pupillen bij opening competitie

21-05-2011
Bij de eerste pupillencompetitie in Uithoorn hebben de pupillen van AVA goede resultaten neergezet.

Bij de meisjes A2 deden Inger van Dok en Famke Gerritsen goede zaken op de meerkamp en eindigden als 7e en 8e.
Naomi verhoef was bij de meisjes B goed bezig en behaalde de 3e plaats in de meerkamp en onze jongste deelnemer Roanna Geleijn hield zich goed staande bij de mini’s.

Bij de jongens A2 deden Henk-Jan van Leeuwen en Matthieu Meyer ook voor het eerst mee en zette vooral bij het hoogspringen mooie resultaten neer. Wessel Heil en Gregory ’t Hoen waren bij de jongens A1 in een grote groep zeker niet de minsten en vooral Wessel sprong met 3.70m erg ver. Tim van der Vlies maakte met een mooie 3e plaats op de meerkamp zijn verwachtingen waar.

Als laatste bij de jongens C deed Graeme ’t Hoen zijn uiterste best om bij de beste te blijven maar werd net aan 4e in het klassement.

Hierna werd ook nog de lange afstand gelopen en dit was een groot succes voor onze jeugd want hierbij werden Graeme op de 600m, Naomi op de 1000m en Wessel op de 1000m allemaal 1e. Tim wist ook nog een 3e plaats te bemachtigen op de 1000.
Het was een zonnige en zeer geslaagde middag voor onze pupillen en dankzij de hulp van de ouders liep alles gesmeerd