|
REVANCHE BIJ FLORIMEX BAANLOOP VAN MEI |
Frans Woerden heeft tijdens de Florimex baanloop van de maand mei revanche genomen. Vier weken eerder werd de Mijdrechtse Veenloper verrassend geklopt door Chris v/d Neut van AV Startbaan (Amstelveen), maar de rollen waren nu weer omgekeerd. Frans Woerden liet 16 minuten en 37 seconden klokken over de 5 kilometer op de atletiekbaan aan de Sportlaan en bleef ondanks dat Chris v/d Neut nu 5 seconden sneller was dan in april de nummer twee 16 seconden voor. Dit duo liep trouwens bij zo’n 12 graden en een matige wind op eenzame hoogte want de rest van het veld werd allemaal op minimaal een ronde gezet.
![]() Beste AVA-er was dit keer Dik van der Stelt, die met een keurige 19:17 een lange in het groen-wit-oranje uitgedoste AVA-trein aanvoerde. Daaronder bevond zich ook de pas 11-jarige A-pupil Patrice Smit, die over deze 12.5 ronden slechts 23:07 nodig had. Niet in de uitslag terug te vinden is Marja van der Sluis, want deze veelvoudig AVA-clubrecordhoudster op de langere afstanden kleedt zich niet om voor slechts een paar rondjes op de baan. Toch is zij iedere 2e woensdag van de maand bij Atletiekvereniging Aalsmeer in de running, want ze zit dan vrolijk achter de inschrijftafel om alle hardloopsters en hardlopers te verwelkomen, te registreren, een startnummer te geven en na afloop de door Florimex beschikbaar gestelde planten uit te reiken. |
De zondag daarvoor (8 mei) was Marja trouwens wel te bewonderen bij een winderige, maar net droge Ronde Hoep Loop rondom Ouderkerk. Zij deed over deze prachtige ronde over 17 kilometer 1 uur, 35 minuten en 59 seconden. Reinier van Oene kwam binnen bij 1:39:20 en de van blessures terugkomende Marjan Vollmuller en Adri van der Sluis liepen respectievelijk 1:25:10 en 1:25:25. Julitta Boschman liep zeer soepel naar 1:24:15, René Spitteler finishte in 1:16:44. Good-old Gerrit van der Steeg deed in Ouderkerk mee aan de Benninghloop over 5,5 km en liep deze in een keurige 31:27. Ook ex-clubmaatje Ria Stokkel dook bij deze loop weer vrolijk op, vederlicht en wederom ernstig onder invloed van het loopvirus. Bij haar come-back ging zij ontspannen over de finish na 36 minuten en 4 seconden.
![]() |
|
Marja van der
Sluis, nog bijna helemaal okselfris vlak voor de finish |
Uitslag Baanloop:
|
Frans Woerden |
16.36 |
Veenlopers |
|
Chris v.d. Neut |
16.52 |
Startbaan |
|
Jacob Molenaar |
19.10 |
AV23 |
|
Dik v.d. Stelt |
19.17 |
AVA |
|
Rory van ‘tSchip |
19.20 |
Veenlopers |
|
Dick Verhoef |
19.31 |
AVA |
|
Jacques Verhoef |
19.54 |
AVA |
|
Winfried Falk |
20.34 |
AVA |
|
Jos Snel |
20.35 |
Veenlopers |
|
Mario Hoogenboom |
20.35 |
Advendo |
|
Jan Buys |
20.37 |
Advendo |
|
Jos van ‘t Schip |
20.38 |
Veenlopers |
|
Dagmar Habets |
20.39 |
geen |
|
Ron Wijnands |
20.46 |
geen |
|
Rene Spitteler |
21.05 |
AVA |
|
Rick Hofman |
21.20 |
Advendo |
|
Mennolt Bunjes |
21.30 |
geen |
|
Guus van Velzen |
22.03 |
Advendo |
|
Jan Fransen |
22.16 |
Advendo |
|
Marjan Vollmuller |
22.33 |
AVA |
|
Nancy Eelzak |
22.50 |
Startbaan |
|
Nico Brugman |
22.58 |
geen |
|
Patrice Smit |
23.07 |
AVA - pupil A ! |
|
Jos Blom |
23.15 |
geen |
|
Herman Niesten |
23.28 |
Advendo |
|
Leo v. Diemen |
23.44 |
geen |
|
Gemma Terpstra |
23.58 |
geen |
|
Sonja v. Zeelt |
24.42 |
AVN |
|
Hans Buis |
25.20 |
loopservice |
|
Rob Rodewijk |
25.29 |
Advendo |
|
Angela den Hamer |
25.30 |
AVA |
|
Anton Schuurman |
27.05 |
geen |
|
Jolanda en Jessica |
27.18 |
AVA |
|
Chris Overdevest |
27.42 |
Advendo |
|
Gerrit v.d. Steeg |
28.17 |
AVA |
|
Jan v.d Pijl |
dnf |
|
|
Bert v. Diemen |
dnf |
|
|
David Buis |
dnf |
|